سرویس پنل تبلیغات گوگل ادورز رایگان
سرویس نمایندگی پنل اس ام اس رایگان

برگه‌ها

تنظیم تعداد پیامک ارسالی در هر مرحله

در کلیه روشهای ارسال با دو کادر  با عناوین (ازردیف) و (به تعداد) مواجه میشود. اما منظور از این گزینه ها چیست:

در کلیه روشهای ارسال بعد از انتخاب منطقه مورد نظر تعداد کل شماره های موجود در منطقه برای شما نمایش داده میشود. (مثلا تعداد ۳۵۹۰۸۲۴ در تصویر زیر از روش ارسال منطقه ای کشوری)

از ردیف

 

برای جلوگیری از ارسال دوباره یک پیام به یک شماره این دو کادر طراحی شده اند. مثلا کاربر قصد ارسال ۲۰۰۰۰ پیامک در مرحله اول و ۳۵۰۰۰ پیامک در مرحله دوم و ۲۵۰۰۰ پیامک در مرحله سوم به منطقه را دارد و نمیخواهد که برای یک شماره موجود در منطقه دوبار پیامک ارسال شود. برای این منظور تنظیمات این دو کادر را در سر مرحله ارسال در زیر مشاهده کنید:

  1. ارسال به ۲۰۰۰۰ شماره اول: از ردیف را ۰ و به تعداد را ۲۰۰۰۰ انتخاب میکند.
  2. ارسال به ۳۵۰۰۰ شماره مرحله دوم به شرطی که به شماره ای سری اول پیامی ارسال نشود: از ردیف را ۲۰۰۰۰ (برابر با جمع ارسالهای پیشین) و به تعداد را ۳۵۰۰۰ وارد میکند.
  3. ارسال به ۲۵۰۰۰ شماره به نحوی که به شماره های دو سری قبل پیامی ارسال نشود: از ردیف را ۵۵۰۰۰ (جمع ارسالهای قبلی) و به تعداد را ۲۵۰۰۰ وارد میکند.

با توضیحات ارائه شده پیامک تکراری به یک شماره ارسال نمیشود. اما در نظر داشته باشید ارسال چند باره یک تبلیغ به یک شماره دارا ی مزیت تاثیر گذاری بیشتر بر مخاطب هست. اگر به تبلیغات شرکتهای بزرگ همچون ایرانسل توجه کرده باشید معمولا از تکنیک ارسال چندباره یک تبلیغ به یک شماره بهره میبرند. البته از نظر برخی از کاربران این موضوع میتواند برای کاربر ناخوشایند باشد در پاسخ به این عزیزان ذکر این نکته ضروریست که اگر بازدهی ارسال پیام با ارسال چند باره کم بود شرکتهایی همچون ایرانسل یا همراه اول چنین کاری را انجام نمیدادند.  حتما از این روش در ارسالهای خود استفاده کنید و در صورت بازدهی بیشتر انرا ادامه دهید.

پشتیبانی: جهت ارسال سوال مرتبط با فروش موقتا از پشتیبان انلاین ویا بخش تیکت پنل استفاده نمایید