سرویس پنل تبلیغات گوگل ادورز رایگان
سرویس نمایندگی پنل اس ام اس رایگان

برگه‌ها

توضیح وضعیت دلیوری

روال کلی ارسال پیامک: پیامک شما بعد از خروج از سامانه به اپراتور مربوطه (۱۰۰۰یا۲۰۰۰و…) میرسد. اپراتور مربوطه پیامک را به اپراتورهای همراه (ایرانسل -رایتل-تالیا-همراه اول و..) منتقل میکند. سپس اپراتور همراه پیامک را به دکل مخابراتی ارسال میکند. سپس پیامک از دکل به گوشی کاربر منتقل میشود. بعد از رسیدن پیامک به گوشی ، شناسه ای از دکل مخابراتی به اپراتور همراه ارسال شده و روال قبل طی میشود تا گزارش نهایی در سامانه ثبت شود.

 

سامانه -> اپراتور پیامک (۱۰۰۰و…) -> اپراتور همراه (ایرانسل و..) -> دکل مخابراتی -> گوشی کاربر

الف) وضیعت های ارسالی اپراتور ها :

ارسال  : پیامک شما در حال ارسال به اپراتور میباشد.

 ( رسیده به گوشی ) : ارسال هایی که توسط اپراتور به دکل ارسال شده و شناسه ای جهت دریافت به اپراتور از دکل ارسال شده است.

 ( رسیده به مخابرات ) : همان ارسال های رسیده به گوشی می باشند با این تفاوت که شناسه ای از دکل به اپراتور ارسال نشده است و وضعیت آن به رسیده به گوشی تغییر نکرده است . البته در برخی مواقع وضعیت این ارسال ها رسیده به گوشی نبوده و به عبارتی ۹۰ درصد این ارسال ها رسیده به گوشی می باشند.

  ( نرسیده به گوشی ) : ارسال ها توسط دکل انجام شده اما به دلیل نداشتن آنتن مخاطب ، خاموش بودن و یا غیر فعال بودن پیامک به دست وی نرسیده است. برخی مواقع نیز مشکل از دکل ارسال کننده ی پیامک می باشد.

 

بلک لیست  : شماره هایی که خود صاحبین خط ، خط خود را جهت دریافت پیامک های تبلیغاتی مسدود کرده اند. اگر این شماره ها همراه اول باشند اعتبار آن به حساب بازگشت داده میشود.

 

ب) وضعیت ارسالی در ارسال سیمکارت: 

 

ارسال  : پیامک شما در حال ارسال به سرویس دهنده میباشد.

 

 ( رسیده به مخابرات ) : ارسال توسط سیمکارت انجام شده است. اگر مخابرات سیمکارت را بلاک نکند به دست کاربر خواهد رسید. لازم به ذکر است در بدترین شرایط ارسال سیمکارت به دلیل محدودیت های مخابراتی ۲۰ درصد ریزش دارد. لطفا فقط با قبول شرایط از این روش جهت ارسال استفاده کنید.

لازم به ذکر است در صورتی که وضعیت کلیه شماره ها در حالت رسیده به مخابرات باقی ماند و به روز نشد لطفا کد بالک ارسال را از منو اپشتیبانی و بخش ارسال تیکت ارسال نمایید تا وضعیت دقیق ارسال از اپراتور پیگیری و نتیجه اعلام شود. چنانچه تا ۲۴ ساعت پاسخی دریافت نکردید حتما تیکت را به روز کنید.

 

 

 

پشتیبانی: جهت ارسال سوال مرتبط با فروش موقتا از پشتیبان انلاین ویا بخش تیکت پنل استفاده نمایید