سرویس پنل تبلیغات گوگل ادورز رایگان
سرویس نمایندگی پنل اس ام اس رایگان

برگه‌ها

ارسال پیامک گروهی به گزارشات تماس گوشی اندروید و آی اُ اس ios

برای ارسال پیامک گروهی به لیست گزارشات تماس گوشی اندرویدی و یا ios خود میتوانید از سامانه پیامک نامدار اس ام اس استفاده نمایید. برای استفاده از این امکان شما بتدا باید از لیست تماس گوشی خود خروجی اکسل تهیه کرده و سپس با فایل اکسل تهیه شده در پنل اس ام اس خود دفترچه تلفنی ایجاد کرده و سپس به شماره های مذکور پیامک ارسال نمایید. در این بخش ابتدا نحوه تهیه خروجی اکسل از لیست گزارشات تماس گوشی ذکر میشود.

۱-در این مرحله شما باید نرم افزاری را برای تهیه خروجی اکسل از گزارشات تماس خود روی گوشی اندرویدی خود نصب نمایید. برای اینمنظور در پلی استور گوشی اندرویدی و یا آپ استور گوشی ios خود عبارت call history to excel را سرچ نمایید. تا نرم افزارهای مرتبط به این حوزه را مشاهده نمایید. پیشنهاد ما برای گوشی اندروید استفاده از نرم افزار call history to excel  میباشد. برای دریافت این نرم افزار میتوانید از لینک زیر استفاده نمایید. (در صورت عدم سازگاری با ورژن اندروید شما از جستجو عبارت call history to excel در پلی استور استفاده نمایید.)

 

دانلود نرم افزار تهیه فایل اکسل از گزارشات تماس گوشی اندروید. کلیک کنید.

 

۲-بعد از روی ایکون نرم افزار کلیک کرده و بعد از مشاهده تصویر زیر روی گزینه مشخص شده کلیک نمایید.

دکمه شروع به کار

 

۲-در مرحله بعد نرم افزار برای شما گزارش اکسل را تهیه میکند برای انتقال گزارش به ایمیل خود گزینه مشخص شده در تصویر زیر را انتخاب نمایید.

 

انتخاب ایمیل

 

۳-در کادر مشخص شده در تصویر زیر ایمیل خود را وارد کرده و گزینه ارسال را انتخاب نمایید. گزارش تماسهای شما به ایمیلتان ارسال خواهد شد.

انتقال گزارش به ایمیل

 

بعد از تهیه گزارش اکسل برای ارسال پیامک به فایل اکسل ایجاد شده میتوانید وارد پنل اس ام اس خود شده و برای فایل اکسل ذکر شده دفترچه تلفن ایجاد نمایید و به شماره های فایل پیامک ارسال نمایید.

برای دریافت آموزش ایجاد دفترچه تلفن با فایل اکسل در سامانه پیامک خود اینجا کلیک کنید.

برای خرید پنل اس ام اس میتوانید اینجا کلیک کنید.

 

پشتیبانی: جهت ارسال سوال مرتبط با فروش موقتا از پشتیبان انلاین ویا بخش تیکت پنل استفاده نمایید