سرویس پنل تبلیغات گوگل ادورز رایگان
سرویس نمایندگی پنل اس ام اس رایگان

برگه‌ها

فعالسازی خط خدماتی عمومی

برای فعالسازی خط خدماتی عمومی جهت ارسال به بلک لیست برای کاربران حقیقی و حقوقی  ابتدا قوانین ارسال از خطوط خدماتی عمومی را مطالعه نمایید.

کاربر گرانقدر استفاده از خطوط خدماتی مختص کاربران حقوقی میباشد اما در نامدار اس ام اس ما خطوط ثبت شده برای خود را برای ارسال اطلاعرسانی در اختیار شما قرار میدهیم:

قوانین :

۱- خطوط خدماتی جهت ارسال پیامک هاییست  که در وهله اول متن پیام اطلاع رسانی و پیامک غیر تبلیغاتی  بوده و در وهله دوم، کاربر منتظر دریافت این پیامک باشد (نظیر ارسال کدفعالسازی  و …) . بنابراین ارسال پیامک های تبلیغاتی ، پیامکهای تبریک ، مناسبتی  و  تسلیت ها  و هر پیامکی که کاربر انتظار دریافت آنرا ندارد از طریق این خطوط ممنوع میباشد. در پیامهای اطلاعرسانی راه ارتباطی و لینک و اسم برند ذکر نمیشود.

۲-نمایندگان محترم ملزم به درج قوانین مندرج در این صفحه در وبسایت خود و مانیتور کردن پیامکهای ارسالی توسط کاربرانشان  میباشند.

۳-در صورت عدم رعایت قوانین خطوط خدماتی از پنل کاربر حذف خواهد شد.

روش فعالسازی خط خدماتی عمومی :

برای فعال سازی بعد از فعال کردن کامل پنلتان  با خطی که با آن در سامانه ثبت نام کرده اید عبارت زیر را به شماره ۱۰۰۰۴۰۴۰۴۱۴۰۴۰ ارسال نمایید. لازم به ذکر است این امکان فقط برای پنل هایی فعال میشود که این قابلیت از جمله امکانات تعریف شده آنها باشد.

“اینجانب با مطالعه و پذیرفتن مقررات درخواست فعالسازی خط خدماتی عمومی را دارم”

نکته۱:

مشتریان حقوقی میتوانند در خواست فعالسازی خط خدماتی اختصاصی خود را با .ورود به سامانه و منوی پشتیبانی و زیر منوی خط خدماتی ارسال نمایند.

نکته۲:

اگر قصد ارسال پیامک تبلیغاتی به شماره های بلک لیست را دارید این امکان بصورت پیشفرض بدای پنلهای دارای این امکان فعال فعال میباشد . توضیحات بیشتر 

پشتیبانی: جهت ارسال سوال مرتبط با فروش موقتا از پشتیبان انلاین ویا بخش تیکت پنل استفاده نمایید