سرویس پنل تبلیغات گوگل ادورز رایگان
سرویس نمایندگی پنل اس ام اس رایگان

برگه‌ها

راهنمای شروع به کار با سامانه

نکات بسیار مهم در خصوص شروع به کار با سامانه در این بخش قرار گرفته اند. لطفا حتما مطالعه بفرمایید. در صورت عدم مطالعه مسئولیت اشتباهات احتمالی به عهده کاربر خواهد بود.

تذکر مهم: 

 1. تذکر مهم ۱ : عدم کپی پیست و استفاده از ایموجی(شکلک و علایم تصویری): تحت هیچ شرایطی متن پیام را کپی پیت نکنید و حتما متن ارسالی را تایپ نمایید. تحت هیچ شرایطی در متن خود از ایموجی و علایم تصویری استفاده ننمایید.
 2. تذکر مهم ۴ : بازگشت اعتبار بلک لیست:بازگشت اعتبار بلک لیست همراه اول : حتما ۲۴ ساعت بعد از ارسال بازگشت اعتبار بلک لیست ارسال خود را از منو گزارشات ارسال و با کلیک روی گزینه مشاهده بررسی نمایید و در صورت عدم بازگشت به واحد پشتیبانی تیکت ارسال کنید تا عودت گردد. برای مشاهده اطلاعیه بازگشت اعتبار بلک لیست به این لینک مراجعه نمایید.
 3. تذکر مهم ۵گزارشات ارسال: حداقل ۲۴ ساعت بعد از ارسال با مراجعه به منو گزارشات ارسال و کلیک روی لینک مشاهده موجود در سمت چپ صفحه  وضعیت ارسال خود را بررسی کنید در صورتی که وضعیت کلیه شماره ها در حالت (ارسال شده، در حال ارسال) و یا بالای ۹۰ درصد رسیده به مخابرات بود حتما کد بالک ارسال را که در همان صفحه موجود است از منو پشتیبانی و بخش ارسال تیکت برای پیگیری از اپراتور ارسال نمایید. (مجددا تاکید میشود معمولا وضعیت برخی از شماره ها در وضعیت رسیده به مخابرات باقی میماند ، فقط در صورتی که تمام یا بالای ۹۰ درصد از شماره ها در این وضعیت باقی مانده بود تیکت ارسال نمایید. )
 4. تذکر مهم ۶طول مناسب پیامک: مناسبترین طول پیامک برای ارسال یک پیامک هفتاد کاراکتری میباشد در صورت ارسال متن طولانی تر احتمال ناموفق بودن و ناقص بودن پیامک های ارسالی وجود دارد. این محدودیت از سمت اپراتور هست و سعی کنید کوتاهترین طول را برای پیامک هایتان در نظر بگیرید. ارسال پیامک با طول بالای ۳ پیامک اصلا منطقی نیست.
 5. تذکر مهم ۷:اطلاعرسانی به بلک لیست:  اگر هدف شما اطلاعرسانی(غیر تبلیغاتی) است. به پشتیبانتان اطلاع دهد خط خدماتی پنل شما فعال شوددر صورت ارسال با این خط قابلیت ارسال به همه شماره ها حتی بلک لیست وجود دارد. (مجددا تاکید میشود ارسال تبلیغاتی با این خطوط تایید نمیشود)
 6. چنانچه پنل شما شامل خط رایگان بوده است و در سیستم وجهی درخواست میشود از پرداخت وجه خودداری کنید وبعد از ثبت فرم تیکت ارسال کنید تا پرداخت برای شما انجام شود. در نظر داشته باشید مهلت درخواست خطوط پنل حداکثر ۷۲ ساعت از تاریخ ثبت نام هست و در صورت تغییر شرایط مخابراتی طبق شرایط و مقررات جدید و قیمت جدید خطوط ارائه میشوند بنابراین چنانچه به خطوط مذکور نیاز دارید بلافاصله بعد از ثبت نام اقدام نمایید.
 7. برای ارسال در حوزه املاک ویا ارایشی بهداشتی وپزشکی وموارد مشابه طبق اموزش این لینک خط اختصاصی رایگان ثبت کنید و از همان خط جهت ارسال استفاده کنید.
 8. در روش ارسال رده سنی و جنسیت (منو رده سنی وجنسیت) ارسال مستقیما توسط اپراتور ۵۰۰۰ انجام میشود وجهت ارسال از این روش دوشماره موبایل از شما درخواست میشود ،دقت کنید حتما شماره هایی که در این بخش وارد میکنید بلک لیست نباشند(دریافت پیامک را از سامانه *۸۰۰# قطع نکرده باشند) ،تا هنگام شروع وپایان ارسال پیامک اطلاعرسانی دریافت نمایید چرا که بعضا برخی از کدبالکهای ارسالی توسط اپراتور تایید نشده وارسال نمیشوند، ,ومیبایست جهت پیگیری وعودت وجه از بخش ارسال تیکت سامانه کد بالک مربوطه را ارسال نمایید. دقت کنید این مورد فقط جهت روش رده سنی وجنسیت میباشد.پیشنهاد ما استفاده از روش جدید وجایگزین  کد پستی به تفکیک رده سنی و جنسیت هست.این روش مشکلات پیشین را ندارد.
 9. حداقل تعرفه ارسال: در پنل شما چندین سرشماره با تعرفه متفاوت فعال است. حداقل تعرفه معمولا تسوط سرشماره ۵۰۰۰۱ ارائه میشود و سرشماره ۱۰۰۰ بالاترین کیفیت گزارشات ارسال و سرعت ارسال را داراست، از پنلتان بالا وسمت چپ و منو پروفایل میتوانید تعرفه را بررسی کنید.
 10. مانیتورینگ:  پیامک های ارسالی قبل و مخصوصا بعد از ارسال تحت کنترل دقیق واحد مانیتورینگ میباشد. ارسال ، پیامک شوخی ، جک ،مخصولا تهدید و ارسال پیامک از سمت ارگانهای دولتی ،پیامکهای مشکوک به کلاهبرداری و ایجاد مزاحمت و تحدید ، هر گونه پیامکی که بر خلاف مقررات و قوانین موجود در لینک  و یا قوانین جمهوری اسلامی باشد منجر به بلاک شدن پنل شما و عدم عودت وجه میشود. ضمنا این سامانه  همکاری نزدیکی با پلیس فتا دارد و ارسالهای مشکوک را به اطلاع پلیس فتا میرساند و در صورت درخواست مقامات قضایی بلافاصله اطلاعات کاربر خاطی را در اختیار پلیس قرار میدهد. ضمنا کلیه ارسالهای شما تا حداقل یکسال در سامانه بایگانی میگردد و در صورت کوچکترین تماس شاکی بلافاصله از خاطی شکایت به عمل خواهد امد. لطفا در ارسال پیامک نهایت دقت را به عمل آورید تا شاهد بروز شمکل در همکاری نباشیم.
 11.  فعالسازی پنل: برای فعالسازی کامل پنل خود  میبایست با ورود به پنل فقط تصویر کارت ملی خود را از منو ارسال مدارک …آبی رنگ بالای پنل….برای اپراتور ارسال نمایید. حداکثر ۱۲۰ دقیقه بعد از ارسال پنل شما فعال خواهد شد.(فقط تصویر کارت ملی لازم است.)
 12. در خصوص ارسال بلک لیست،پیشنهاد ما استفاده از روش عادی ارسال و عودت اعتبار بلک لیست هست.در این روش میتوانید به نامحدود شماره ارسال کنید،اعتباربلک لیست تقریبا ۶۰ دقیقه بعد از ارسال عودت میشود. در صورت استفاده از ارسال سیمکارت و جهت بلک لیست،این روش دارای احتمالا تاخیر تا ۲۴ ساعت،تعرفه بالا ،اختلال ،عدم دسترسی و ریزش در برخی مواقع میباشد،میزان ریزش ویا زمان ان ویا میزان تاخیر توسط سرویس دهنده قابل تشخیص یا اعلام نیست،بنابراین فقط در صورت ضرورت و، فقط در صورت قبول شرایط از این روش استفاده نمایید.ضمنا برای ارسال لز روش مستقیم وخط +۹۸sim استفاده نکنید و فقط از روش ریسند استفاده کنید یعنی ابتدا با خطوط اپراتور ارسالتان را انجام دهید و فقط برای بخش بلک لیست از بخش گزارشات ارسال با اعمال فیلتر نمایش در وضعیت بلک لیست گزینه ارسال مجدد از طریق سیمکارت را انتخاب کنید.. در ارسال پیام صوتی بصورت انبوه احتمال تاخیر تا ۲۴ ساعت وجود دارد. بهتر‌است این نوع ارسال حوالی صبح انجام شود.
 13.  پشتیبانی: برای دریافت پشتیبانی به منو پشتیبانی و بخش ارسال تیکت مراجعه کنید. اگر در این بخش گزینه اطلاعرسانی با پیامک را فعال نمایید پاسخ سوال برای شما پیامک میشود. در غیر اینصورت حداقل ۱۵ دقیقه بعد از ارسال سوال به همان منو و بخش لیست تیکت ها مراجعه کنید تا پاسخ سوالتان را دریافت کنید. همچنین در مواقع ضروری و ساعات ۹ الی ۱۶ میتوانید با پشتیبان خود تماس بگیرید.
 14. شارژ پنل: در صورت عدم دسترسی به بخش شارژ پنل در حسابتان از لینک مقابل جهت شارژ استفاده نمایید. شارژ پنل
 15. عدم کپی پیست: تحت هیچ شرایطی متن پیامکتان برای ارسال را از هیچ منبعی در کادر ارسال کپی پیست نکنید و حتما متن را برای ارسال تایپ نمایید. بعضا مشاهده شده به دلیل کپی پیست متن خالی توست کاربر ارسال شده است.
 16. ارسال انبوه : با توجه به اشتباهات کاربران و مشکلات اینترنت و سیستم کاربران  و اشتباهات غیر بازگشتی همچون، ارسال پیامک خالی، ارسال پیامک بدون قرار دادن راه ارتباطی برای ارسال پیامک انبوه حتما از روش ارسال در آینده استفاده نمایید. توضیحات ارسال در آینده
 17. ارسال به همراه اول : همراه اول (بجز منو ارسال رده سنی وجنسیت)  دارای قابلیت بازگشت اعتبار بلک لیست هست پس میتوانید از سرشماره های  ۱۰۰۰و۲۰۰۰و۵۰۰۰  برای ارسال استفاده نمایید. 
 18. قابلیت دریافت: خطوط عمومی سامانه قابلیت دریافت ندارند و قاعدتا ارسال متونی مانند. “جهت دریافت اطلاعات بیشتر عدد ۱ را به همین شماره ارسال کنید” بت خطوط عمومی کاملا غیر منطقی میباشد. برای اضافه شدن قابلیت دریافت میبایست خط اختصاصی پنل خود را بصورت رایگان ثبت نمایید. توجه داشته باشید که قابلیت دریافت فقط مختص خطوط اختصاصی پنل شماست. پس پیامکهای مشابه پیامک ذکر شده را فقط با خطوط اختصاصی ارسال کنید.
 19. فعالسازی خطوط اختصاصی : خط اختصاصی جهت دریافت استفاده میشود. برای فعالسازی خطوط اختصاصی به این لینک مراجعه نمایید
 20. دریافت آموزش و پستیبانی : همچنین برای دریافت پشتیبانی و آموزش کار با سامانه به منو پشتیبانی در پنلتان مراجعه نمایید. فایل پی دی اف آموزش در منو پشتیبانی موجود است. آموزش پشتیبانی سامانه در این لینک موجود است.
 21. ارسال از اپراتورها: در ارسال از سایر سرشماره ها بجز سیمکارت برای بازدهی مناسب تعداد ارسالی در هر مرحله حداکثر۱۰۰۰۰ عدد باشد و بهترین تعداد برای ارسال در هر مرحله کمتر از ۵۰۰۰ عدد میباشد.

 

پشتیبانی: جهت ارسال سوال مرتبط با فروش موقتا از پشتیبان انلاین ویا بخش تیکت پنل استفاده نمایید